DV2017 Green Card sonuçları güncellendi.
6 Eylül çekilişi ile yeni Green Card kazananlar belirlendi

3 Mayıs 2016 tarihinde açıklanan sonuçlara ek olarak 6 Eylül 2016 tarihinde yeni bir çekiliş daha yapıldı. Buna göre 2017 kurası için yeni kazananlar ortaya çıktı. Elinizdeki 2017 ile başlayan Confirmation numarasıyla sonuçlarınızı bir an önce kontrol etmeniz gerekmektedir.

GREEN CARD SONUÇLARI YENİDEN AÇIKLANDI? GREEN CARD KAZANDINIZ MI? - 6 EYLÜL 2016

3 mayıs 2016 tarihinde açıklanan Green Card çekilişi sonuçlarının üzerinden 4 ay sonra yeni green card kazananlar açıklandı.

7 Eylül 2016'da açıklanan sonuçlara göre yeni kazananlar ortaya çıktı. Bu sonuçlar, 3 mayıs'ta kazanan kişileri etkilemiyor. Sadece bu sene 2. kez çekiliş yapıldığı söylenebilir. Bu çekilişle beraber şimdiye kadar kazanan kişilere ek olarak yeni bir kontenjan daha açıldı.

3 Mayıs 2016 tarihinde açıklanan sonuçlara göre kazanan kişiler arasında değilseniz, Green Card sonucunu tekrar kontrol etmeniz gerekmektedir.

2017 ile başlayan Confirmation numaranız ile sonuçları kontrol edebilirsiniz. Daha önce size verilen confirmation numaraları değişmemiştir. Aynı numara ile dvlottery.state.gov adresinden sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Belki de yeni green card kazananlar arasında siz de varsınız.

Yukarıdaki gibi bir e-posta aldıysanız sonuçlarınızı tekrar kontrol etmenizde önemle fayda vardır.

 

Konuyla ilgili ABD Göçmenlik bürosundan yapılan açıklama ise şu şekilde:

DV 2017 Göçmenlik Kura Programı İle İlgili Önemli Duyuru

06 Eylül 2016 itibariyle 2017 göçmenlik kurasını kazananlar listesine yeni isimler eklenmiş bulunmaktadır.

Başvuru numaranız ile www.dvlottery.state.gov web sitesinden kurayı kazanıp kazanmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Kurayı kazanan kişilerin Amerikan Büyükelçiliğinde vize başvurusu yapabilmek için DS-260 formunu internet üzerinden en kısa zamanda doldurmalarını tavsiye ederiz. DV başvuruları için elçilik her ay kısıtlı sayıda randevu vermektedir. Bu sebeple kura talihlilerinin işlemlere hemen başlamaları çok önemlidir.

ABD Dışişleri Bakanlığı kura talihlilerine kurayı kazandıklarına dair bir e-posta göndermeyecektir. ABD Dışişleri Bakanlığından kura ile ilgili sadece www.dvlottery.state.gov adresinden başvurunuzu kontrol etmenizi tavsiye eden bir e-posta alabilirsiniz.

DV 2017 programı 30 Eylül 2017’de sona erecektir. Ancak eğer bu tarihten önce mevcut 50,000 DV vizesinin tamamı basılırsa program daha erken kapatılabilir. İşlemler uzun sürebileceği için kurayı kazanan kişilerin hemen harekete geçmeleri gereklidir. DV-2017 vizeleri 30 Eylül 2017 tarihinden sonra verilemez.

Kuraya başvuran kişilerin www.dvlottery.state.gov adresinden kuraya katıldıkları zaman aldıkları onay numaraları ile başvurularının durumunu tekrar kontrol etmelerini tavsiye ederiz.

 

 

 

Green Card Başvuru Hizmetimiz

Green Card Başvuru işlemlerinde %100 garanti. Confirmation numaranızı hemen gönderiyoruz.

Green Card Başvurunuzu, doğru bir şekilde ve tüm kurallara uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Fotoğrafınızı başvuruya uygun hale getiriyoruz. Sizinle özel olarak ilgileniyoruz. Eksik bilgilerinizi tamamlıyoruz. Greencard.com.tr bu konuda Türkiye'deki en güvenilir ve en başarılı firmadır... Başvurudan hemen sonra Confirmation numaranızı "belgeli olarak" size iletiyoruz.

Green Card kazanma şansı nedir?

Türkiye'den kaç kişi katılıyor, kaç kişi kazanıyor? Kazanma şansı nedir?

Green Card Kazanma şansı Türkiye'den katılanlar için yaklaşık olarak 16'da 1'dir. Her sene Türkiye'den yaklaşık 60 bin kişi başvuru yapmaktadır. Katılan kişiler arasında yaklaşık olarak 4000-4500 kişi Green Card almaya hak kazanmaktadır. Şansınızı artırmanın tek yolu evli olarak başvuru yapmaktır. Bunun dışında şans artıcı herhangi bir faktör bulunmamaktır.

BİR AMERİKAN VATANDAŞI OLMAK İSTİYORSANIZ
GREEN CARD BAŞVURUSU
SİZİN İÇİN EN KOLAY VE EN UCUZ YOLDUR
Green Card Çekilişi Amerika Birleşik Devletleri tarafından
her sene ekim ayında normalde ücretsiz olarak düzenlenmektedir.
  • Bizim Hizmetimiz

    Normalde ücretsiz olan başvuru sürecini sizin adınıza yönetir ve doğru başvuru yaparız. Diskalifiye olmanızı önleriz.

  • Kimler yararlanabilir?

    Başvuru prosedürünü bilmeyen veya zamanı olmayan herkes danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir.

  • Hakkımızda

    Green Card Türkiye, hakkında hiç bir şikayet olmayan ve tüm bilgileri herkese açık olan tamamen güvenilir bir firmadır.